Krtek, Copajda, Frankie, Milena, Jirka, Cozlík a Fidli v klubu na Malči společně s některými kamarády z dýmkařského klubu dýmka.net - 6. srpna 2010 - společné přátelské posezení a muzicírování.

 

 

 

Krtek, Copajda, Frankie, Milena, Jirka, Cozlík a Fidli v klubu na Malči společně s některými kamarády z dýmkařského klubu dýmka.net - 7. srpna 2010 - společné přátelské posezení a muzicírování pokračuje i po půlnoci do ranních hodin.

 

 

 

Tomáš Mahovský, Frankie, Lopéz, Fidli, Copajda a Cozlík v klubu na Malči - 8. srpna 2010 - A JEDEME DÁL...společné přátelské posezení a muzicírování pokračuje...trochu se obměnila sestava, ale tvrdé jádro zůstává!

 

 

 

12. srpna 2010 - společné přátelské posezení a muzicírování pokračuje...Šedý vlk nevydržel v Praze samotu a konečně přijel za námi. Taky by chtěl prý zažít "dvoják"!!!

 

 

 

Šedý vlk, Fidli, Krtek, Copajda, Cozlík, Jirka Štěpnička a Frankie v klubu na Malči - 14. srpna 2010 - společné přátelské posezení a muzicírování pokračuje...Šedý vlk má tentokrát hodně sil a tak doufá!!! Že by se to podařilo zrovna dnes? Navíc se koná další z ročníků populární "cmundiády"...to bude výtoč!

 

 

Šedý vlk, Fidli, Krtek, Copajda, Cozlík, Jirka Štěpnička a Frankie v klubu na Malči - 15. srpna 2010 - A JE TO TADY!!! JEDEME DÁL...společné přátelské posezení a muzicírování pokračuje i po půlnoci...Šedý vlk se dočkal a za pár chvil už je i s heligonkou na židli!

TENTO VEČER ALE VCHÁZÍ DO DĚJIN JAKO ZLOMOVÝ OKAMŽIK, KDY DO PŮLNOCI HRAJE PARTA KAMARÁDŮ A ÚDEREM DVANÁCTÉ PLYNULE POKRAČUJÍ JAKO OFICIÁLNÍ MALEČTÍ SOBOLCI!!!

 

 

 

Malečtí Sobolci v klubu - 21. srpna 2010 - společné přátelské posezení a muzicírování - vzpomínka na bestiální vstup vojsk Varšavské smlouvy a invaze do Československa 21. srpna roku 1968 - to se musí zapít...

 

 

 

Malečtí Sobolci v hotelu v Laznech - 22. srpna 2010 - společné přátelské posezení a muzicírování s kamarády v lesním hotelu. Nádherné prostředí a skvělá výtoč!

 

 

 

Malečtí Sobolci zpátky v klubu na Malči - 29. srpna 2010 - společné přátelské posezení a muzicírování na sklonku dovolené. Není proč se na dlouho loučit, bylo to báječné a příště tomu nebude jinak.